
Zilveren Schoenen: Opvallende resultaten in eerste speelronde
23 september 2024 om 14:31 VoetbalDe kop is er af in het nieuwe seizoen waarin de strijd om de Zilveren Schoenen van Juwelier Miekes Sieraderie in volle hevigheid is losgebrand. Gelijk al een reeks opvallende resultaten. De grootste kwam uit Doornspijk waar het gekortwiekte DSV’61 Reaal Dronthen met liefst 6-1 de polder in joeg. En dat na een onheilspellende voorbereiding. Knap werk van Nunspeet bij Lunteren en zeker ook van ’t Harde uit in de heksenketel van WZC Wapenveld. ESC herstelde zich in Veessen knap van een 3-0 achterstand. VSCO’61 maakte het niet af tegen Oene; Hulshorst moest buigen uit bij het sterke ’s Heerenbroek maar het resultaat is toch hoopvol.
Dick van der Veen
Zorgen zijn er bij WHC. De Wezepers, die vorig seizoen een enkele nederlagen leden, grossieren er nu in. Het roer moet snel om. Maar zaterdag uit bij Olde Veste wordt beslist geen makkie. Elspeet ondervond dat het een trapje lager ook niet vanzelf zal gaan en verloor bij AZ 2000. Noord Veluwe Boys ging heel slecht van start thuis tegen het sterke Wilsum. OWIOS verloor met het kleinste verschil in Zutphen van Be Quick.
Het komend weekend kijkt iedereen reikhalzend uit naar de clash tussen ’t Harde en DSV’61. Een burengevecht dat gelijk al de leiding in de vierde klasse met zich meebrengt. Nunspeet kan de goede bedoelingen in het jubileumjaar onderstrepen door thuis Renswoude te bedwingen. OWIOS mag thuis tegen het favoriete Zwrt Wit tonen dat het zich niet met een ondergeschikte rol tevreden stelt. Bij de standen moet niet worden vergeten dat WHC in de vierde divisie al vijf wedstrijden heeft gespeeld, waardoor een sterk vertekend beeld is ontstaan.
AANVALLEND:
1.DSV’61 6 goals, 2.WHC 5, 3.Nunspeet, en ESC 3, 5.t Harde , Elspeet en VSCO’61 2, 8.OWIOS, Hulshorst en Noord Veluwe Boys 0.
VERDEDIGEND:
1.Nunspeet 0 tegentreffers, 2.OWIOS, DSV’61,’t Harde en Hulshorst 1, 6.VSCO’61 2, 7.ESC 3, 8.Noors Veluwe Boys en Elspeet 4, 10.WHC 7.
TOPSCORERS:
1. Wilbert van Loo (DSV’61) 3 doelpunten. 2. Jelle Post (WHC), Bram van de Worp (Nunspeet), Stan Timmers (’t Harde), Max Lamberink (ESC), Martijn Lieferink (DSV’61) allen 2.
Foutje gezien? Mail naar redactie@neomediabv.nl










