
De Spooky Garden in Oldebroek
6 oktober 2026 om 09:30 ZakelijkWanneer de avonden langer worden en de duisternis over de Veluwe valt, verandert De Fantasietuin in ’t Loo Oldebroek gedurende drie weekenden in oktober in een mysterieuze Spooky Garden.
De Veluwe kent een lange traditie van bijzondere verhalen en legendes. Een bekende legende vertelt over het Solse Gat, waar ooit een klooster zou hebben gestaan en waar volgens het verhaal ’s nachts heksen bijeenkwamen.
Ook Oldebroek heeft zijn eigen lokale legende: het verhaal van Wolbert de Reus, die volgens de overlevering verbonden is met het ontstaan van de naam Oldebroek. Deze verhalen laten zien hoeveel mysterie en fantasie er verweven zijn met de geschiedenis van de streek.
Mysterieus
De Spooky Garden brengt die sfeer op een eigentijdse manier tot leven. Bezoekers kunnen wandelen over mysterieuze paden, griezelige figuren tegenkomen en genieten van sfeervolle herfstdecoraties. Achter iedere hoek kan een verrassing wachten. Een spannende, magische belevenis voor jong en oud.
Openingstijden
De Spooky Garden is geopend op 8 tot en met 10 oktober, 15 tot en met 17 oktober en 22 tot en met 24 oktober. Alle genoemde dagen van 17.00 tot 20.30 uur. De entree bedraagt 5 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor kinderen tot en met 12 jaar.
High Tea
Wie er een complete belevenis van wil maken, kan ook de speciale Spooky Experience met High Tea reserveren. Deze is uitsluitend vooraf te boeken via onze website. Peter de Vries en Beata Starks zijn sinds het voorjaar de nieuwe eigenaars van de Fantasietuin. Zij verwelkomen iedereen met veel enthousiasme voor deze magische belevenis. “Slechts drie weekenden in oktober – durf jij de Spooky Garden binnen te stappen?”
Meer informatie over de Fantasietuin in ‘t Loo is te vinden op www.defantasietuin.com

















