
Reina Bos volgt Adrie Dekker op als voorzitter van Oranjevereniging Oldebroek
17 oktober 2026 om 13:38 Maatschappelijk IngezondenChristelijke Oranjevereniging Oldebroek krijgt een nieuw bestuur. Tijdens de ledenvergadering op 10 maart 2027 draagt Adrie Dekker het voorzitterschap over aan Reina Bos. Ook Gerrit Wessels en Henny Vosselman nemen afscheid van het bestuur.
Dekker werd na het vertrek van Dirk Jan Grootkarzijn eerst interim-voorzitter en vervulde vanaf 2021 officieel de functie van voorzitter. Gerrit Wessels is sinds 1999 bestuurslid en Henny Vosselman trad in 2011 toe tot het bestuur. Alle drie hebben zich jarenlang ingezet voor de vereniging en haar activiteiten. “Ik kijk met dankbaarheid terug op de periode waarin ik mij voor de Oranjevereniging heb mogen inzetten. Dat heb ik met veel plezier gedaan, samen met de andere bestuursleden en alle vrijwilligers. Ik wil Gerrit en Henny bedanken voor de fijne samenwerking en hun inzet door de jaren heen. Met Reina en de nieuwe bestuursleden staat er een mooie ploeg klaar om de vereniging verder te brengen. Ik wens hen alle succes toe en heb er alle vertrouwen in dat de Oranjevereniging een mooie toekomst tegemoet gaat”, aldus Dekker.
Vier nieuwe bestuursleden
Naast voorzitter Reina Bos bestaat het nieuwe bestuur uit Egbert van de Schootbrugge, die de functies van penningmeester en secretaris gaat vervullen, Johan van Hooren en Lubertus Holster. Erwin Doornewaard en Jan van ’t Hof blijven aan als bestuursleden.
De vereniging bedankt de drie vertrekkende bestuursleden voor hun jarenlange inzet en betrokkenheid. Met de nieuwe samenstelling kijkt de Christelijke Oranjevereniging Oldebroek vol vertrouwen vooruit naar de toekomst en het blijven organiseren van activiteiten voor de inwoners van Oldebroek en omgeving.














