
Collecte-organisator voor Hersenstichting Oldebroek gezocht
13 augustus 2026 om 17:20 MaatschappelijkVoor de jaarlijkse collecteweek van de Hersenstichting in januari 2027 is de Hersenstichting op zoek naar een betrokken collecte-organisator in Oldebroek.
“Ben jij een echte regelaar, vind je het leuk om mensen te verbinden en wil je je inzetten voor een belangrijk doel? Dan zijn wij op zoek naar jou!”, aldus Joke Berendsen. “Als collecte-organisator ben je de drijvende kracht achter een succesvolle collecte in jouw wijk. Je hoeft er slechts enkele uren per jaar aan te besteden en je kunt veel vanuit huis regelen.”
De taken van de collecte-organisator bestaan onder andere uit: contact onderhouden met onze enthousiaste collectanten, bestellen, ontvangen en uitdelen van collectematerialen, het maken en verdelen van looproutes, innemen, controleren en tellen van de collecteopbrengst en het verwerken van de resultaten in het online systeem van de Hersenstichting.”
Wat krijg je ervoor terug?
Een leuke, flexibele vrijwilligersfunctie die grotendeels vanuit huis kan worden uitgevoerd. Waardevolle contacten met mensen uit de buurt. De voldoening dat je een belangrijke bijdrage levert aan hersenonderzoek en een betere toekomst voor mensen met een hersenaandoening. Ondersteuning vanuit de Hersenstichting en een betrokken team van vrijwilligers.
Aanmelden
“Lijkt het je leuk om deze rol op je te nemen of wil je eerst vrijblijvend meer informatie ontvangen? Neem dan gerust contact met ons op.”
Dit kan door te mailen naar Joke Berendsen collecte@hersenstichting.nl of bellen tijdens kantooruren naar 070 360 4816. “We vertellen je graag meer! In de hele gemeente zijn collectanten ook van harte welkom. Wil je meedoen? Laat het gerust aan ons weten. Alvast dank! Samen komen we in actie voor gezonde hersenen voor iedereen.”














