
Broekermarkt in Oldebroek op de eerste woensdag in juli
13 juni 2025 om 06:00 ActiviteitenDe Broekermarkt in Oldebroek vindt traditioneel plaats op de eerste woensdag van juli. Dit jaar is dat op woensdag 2 juli
De Braderiecommissie, bestaande uit Marga en Wim van de Schootbrugge, Gerrit Veldkamp en Jan Dickhof hebben dit jaar ook weer een mooie braderie kunnen organiseren voor jong en oud!
“Naast de meer dan 100 marktkooplieden, is er ook muziek van De meisjes van de radio, Sijnavezangers en Maria and Friends. OWIOS zal ook aanwezig zijn ivm het 100 jarig bestaan met voetbal, sport en spel en een loterij. Voor de kleintjes eendjes vissen, grijpkraantjes en Bungee Jump enz. Daarnaast Ballonnenclown Willy, die aan de kinderen leuke ballonnen geeft. En een leuke draaimolen.
Ook kunnen kinderen gratis geschminkt worden en is er een kleedjesmarkt voor de kinderen tot 15 jaar. Hier kunnen kinderen t/m 15 jaar zich nog steeds voor opgeven bij Gerrit Veldkamp 0653373571 om gratis op de kleedjes markt te kunnen staan.
Voor het inwendige van de mens is ook gezorgd middels diverse terrassen voor een hapje en drankje met muziek.
Tijdens de braderie is de Zuiderzeestraatweg afgesloten voor het doorgaande verkeer maar is er wel een wegomleiding. Aan deze wegomleiding mag niet geparkeerd worden en zal ook door de handhaving opgetreden worden. Aan beide zijden van de wegomleiding zullen de verkeersregelaars ook het doorgaande verkeer in goede banen leiden. Fietsers kunnen de fietsen neerzetten in de vakken aan het begin van de braderie die ook dit jaar weer beschikbaar gesteld is door JK Dranghekken verhuur uit Kamperveen.
Wij hopen op een mooie grote aanloop wat betreft deze editie van de braderie de Broekermarkt en dat we terug mogen kijken op een zeer geslaagde dag!











