Grote Paasshow bij Veldkamp Wonen in Wezep.
Grote Paasshow bij Veldkamp Wonen in Wezep.

Grote Paasshow Veldkamp Wonen

31 maart 2023 om 15:37 Kunst

Veldkamp Wonen in Wezep houdt op Goede Vrijdag 7 april, zaterdag 8 april en Tweede Paasdag maandag 10 april een grote Paasshow. De perfecte gelegenheid, en tevens de allerlaatste kans, om top meubelen tegen zéér aantrekkelijke prijzen aan te schaffen.

Corinda van der Worp / De Hattemer

2023 staat voor het familiebedrijf aan de Rondweg 74 in Wezep in het teken van een grote verbouwing. De zaak wordt verbouwd en verduurzaamd om zo helemaal klaar te zijn voor de toekomst.

 Om ruimte te creëren voor die verbouwing vond in januari al een grootse verbouwingsopruiming plaats en met de komende Paasshow doet Veldkamp Wonen daar nog een schepje bovenop. “Waarbij we zelfs korting op korting geven, het voordeel kan oplopen tot wel 80%!”, vertelt Erwin Veldkamp.

Een bezoek is de moeite absoluut waard: “We hebben wel 2000 vierkante meter aan artikelen in de sale. Denk bijvoorbeeld aan banken, eetkamersets, verlichting, salontafels, raambekleding en mooie karpetten. En dat allemaal van Nederlandse topmerken als  Bert Plantagie, Interstar, Gealux en Pode. Groot voordeel: geen lange levertijden, u kunt het direct meenemen!”

Erwin benadrukt dat deze drie dagen echt de laatste ronde sale zijn. Daarna gaan zo langzamerhand de nieuwe meubelen erin. Na de Paasshow kan het team van Veldkamp Wonen zo verder toewerken naar een nieuwe zaak. “In een nieuw jasje, met nieuwe merken”, aldus Erwin.

De openingstijden van de Paasshow zijn als volgt. Goede vrijdag 7 april 10.00-17.00 uur, zaterdag 8 april 10.00-17.00 uur en Tweede Paasdag maandag 10 april van 11.00-16.00 uur.

Tijdens de verbouwing zijn de openingstijden: woensdag, vrijdag en zaterdag van 10.00-17.00 uur.
Daarnaast dinsdag en donderdag op afspraak. Meer informatie: www.veldkampwonen.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie