
Jubileummagazine 75 jaar De Gemzen
9 januari 2025 om 08:33 AlgemeenHet jubileumjaar van atletiekvereniging De Gemzen kwam op 8 januari feestelijk ten einde tijdens de nieuwjaarsreceptie. Precies een jaar eerder ging dit bijzondere jaar van start, op de dag dat de vereniging haar 75ste verjaardag vierde.
Tijdens de receptie werd uitgebreid teruggeblikt op de vele activiteiten die het afgelopen jaar zijn georganiseerd. Hoogtepunten waren onder andere de reünie, de wandeltocht, de Gemzen Games, de feestavond en als tot slot het polsstokhoogspringen in het centrum van Heerde.
Daarnaast werd het jubileummagazine gepresenteerd, een project waaraan het afgelopen jaar met veel zorg is gewerkt. Dit bijzondere magazine, samengesteld door Wilco Jonker, biedt een boeiende kijk op de rijke geschiedenis van de vereniging. Het neemt lezers mee langs de hoogtepunten van de afgelopen decennia, van de oprichting en de groei van de club tot de aanleg van de eerste atletiekbaan. Met oude foto’s en interessante weetjes wordt de geschiedenis tot leven gebracht.
Het magazine is inmiddels verspreid onder de leden, maar ook oud-leden zijn welkom om een exemplaar op te halen. Deze liggen klaar in het clubhuis aan de Veldweg in Heerde en kunnen tijdens trainingsavonden worden meegenomen uit het tijdschriftenrek.
Atletiekvereniging de Gemzen heeft ook loop- en trimgroepen. Onder meer in Elburg en Wezep.








