
Vrouwendag bij buurthuiskamer De Klinker in Wezep
22 oktober 2024 om 14:30 Algemeen Tips van de redactieIn de Klinker, buurthuiskamer van het Leger des Heils, in Wezep wordt zaterdag 9 november een Vrouwendag gehouden.
Net als vorig jaar is de insteek van deze dag ontmoeting: de drukte van alle dag los laten en in een ontspannen setting nieuwe contacten opdoen. De leiding is wederom in handen van Agnes Kroes, zij geeft als zelfstandig coach vanuit Bijbelse principes richting aan mensen die daar behoefte aan hebben. “Daarnaast zijn er nog een aantal dames die zich hebben aangemeld om deze dag opnieuw tot een warme ontmoeting te laten komen”, vertelt ze. “De eerste editie was een prettige en fijne dag. Er vonden bijzondere ontmoetingen plaats met waardevolle gesprekken van hart tot hart. Ook de komende editie belooft een inspirerende dag te worden waarbij het thema ‘Zelfcompassie’ centraal staat. Samen zingen we bekende christelijke liederen, zijn we bezig met het thema en zullen ook genieten van een verzorgde lunch. We beginnen de dag met een inloop om 10.00 uur om elkaar te ontmoeten, waarna we om 10.30 uur van start gaan. Rond 15.00 uur sluiten we de dag af.”
De Vrouwendag is vrij toegankelijk, maar om de kosten te dekken zal er een collecte zijn. De Vrouwendag is toegankelijk voor vrouwen van elke leeftijd. Aanmelden is noodzakelijk in verband met de aankopen voor de lunch. Dit kan tot 5 november via WhatsApp: 06-48202150.
Buurt Huiskamer De Klinker bevindt zich aan de Klimpopstraat 1 in Wezep.










