Een scrimmage voor het doel. (foto: Wilfred Boon)
Een scrimmage voor het doel. (foto: Wilfred Boon) Wilfred Boon

DSV’61 verslaat op eigen veld ‘t Harde

18 september 2022 om 15:18 Lokaal

DSV’61 heeft op eigen veld gewonnen van ‘t Harde. Na twee keer 45 minuten stond er 3-1 op het scorebord. Daarmee revancheerden de oranjehemden zich van de nederlaag tijdens het toernooi om de Veluwe Cup. Destijds werd het 3-0 voor ‘t Harde.

Barry Wensink

Voor technisch hoogstaand voetbal moesten de supporters zaterdag niet op sportpark De Haere zijn, maar strijd was er wél. DSV’61 begon furieus aan de wedstrijd in een poging een snelle treffer te forceren. De voorsprong kwam er na tien minuten toen Mark van Klompenburg doeltreffend was. Vervolgens mochten de bezoekers het spel maken. Dat leverde weliswaar een treffer op, maar de scheidsrechter dacht er anders over. De treffer van Luuk Struik werd dan ook afgekeurd. Vlak voor het rustsignaal verdubbelde Wilbert van Loo de voorsprong: 2-0. Namens ‘t Harde was Rik Zanting succesvol en ook dat was nog in het eerste bedrijf. 

In de tweede helft gingen de gasten op zoek naar (minimaal) de gelijkmaker, maar die viel niet. Sterker nog, richting het einde van de wedstrijd maakte Lennart Juffer aan alle onzekerheid een einde door de 3-1 te scoren. 

Beide teams zullen na een lange voorbereidingsperiode, waarin de nodige oefenduels en bekerwedstrijden zijn afgewerkt, klaar moeten zijn voor de competitie. Derdeklasser DSV’61 speelt zaterdag vanaf 15.00 uur de uitwedstrijd in en tegen Zeewolde. ‘t Harde, actief in de vierde klasse, treft Veluwse Boys. Het duel in Garderen begint om 14.30 uur. 

 't Harde in balbezit. (foto: Annemieke Jolink)
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie