
Dalton Kindcentrum Scola in Elburg opent nieuwe kinderopvang
13 oktober 2026 om 08:34 OnderwijsBij Dalton Kindcentrum Scola in Elburg is maandag de nieuwe kinderopvang feestelijk in gebruik genomen. Wethouder Patrick Gaynor en leerling Dorian knipten gezamenlijk het lint door om de ruimtes voor de kinderopvang, peuteropvang en BSO officieel te openen.
De directie en betrokkenen werkten sinds vorig schooljaar aan de realisatie van de nieuwe faciliteiten. “Er is met enthousiasme, inzet en betrokkenheid aan gewerkt”, aldus directeur Huitema. Met de toevoeging van de kinderopvang zet de onderwijsinstelling een stap richting hun ambitie om één locatie te bieden waar kinderen van 0 tot 12 jaar terechtkunnen.
Na het officiële moment kregen ouders, buurtbewoners en andere aanwezigen de kans om de nieuwe opvangruimtes te bezichtigen. Aan de aanwezige kinderen werd na afloop een ballon uitgedeeld ter herinnering aan de opening.













