Grote problemen in Oldebroek, Burgemeester Tanja Haseloop reageert
24 november 2025 om 08:11 Maatschappelijk IngezondenTijdens de intocht van Sinterklaas in Oldebroek deden zich zaterdag onverwachte problemen voor. Burgemeester Tanja Haseloop merkte namelijk op dat er een letter ontbrak in de welkomsttekst “Welkom Sint en Piet”. Aanvankelijk dacht zij dat iedereen op zoek was naar de letter P, maar al snel bleek dat het juist om de S ging.
Terwijl de Sint al onderweg was naar de Skeelerbaan de Wijhe Ruit, zochten de Pieten in allerijl naar de ontbrekende letter. Gelukkig werd deze uiteindelijk gevonden bij Zorgcentrum De Hullen. De letter S kon daardoor nét op tijd worden teruggeplaatst voordat Sinterklaas arriveerde.
Ondanks de hectiek waren er vele enthousiaste kinderen aanwezig die genoten van de intocht en blij waren dat alles toch nog goed kwam.






