
Trendhout verlengt sponsorovereenkomst beachvolleybaltak Blauw Wit
14 juni 2024 om 14:01 Volleybal IngezondenTrendhout heeft de sponsorovereenkomst met volleybalvereniging Bakkerij Jonker – Blauw Wit met drie jaar verlengd. Vorig jaar verbond Trendhout zich als sponsor aan de beachvolleybaltak van Blauw Wit en werd de beachweek omgedoopt tot de ‘Trendhout Beachweek’. Deze overeenkomst wordt nu dus voor 3 jaar gecontinueerd.
De overeenkomst vorig jaar is van beide kanten goed bevallen en dat heeft geresulteerd in een nieuwe driejarige sponsorovereenkomst waar Blauw Wit uiteraard erg tevreden mee is. Voorzitter van de beachvolleybalcommissie, Martijn Boerendans, bezocht afgelopen week Trendhout en sprak aan bedrijfsleider René van der Heide van Trendhout zijn dank uit voor het sponsorschap.
Trendhout en beachvolleybal
René van der Heide is blij om de beachvolleybaltak van Blauw Wit verder te ondersteunen op deze manier: “Als Trendhout zijnde vinden we het mooi dat verenigingen evenementen organiseren die voor de hele gemeenschap toegankelijk zijn. Door de verlenging van deze overeenkomst hopen wij dat Blauw Wit de komende jaren dit prachtige evenement kan blijven organiseren.” Daarbij geeft René aan dat volleybal leeft onder de werknemers van Trendhout: “Tijdens de pauzes gaat het vaak over het beachvolleybaltoernooi. Ook dit jaar doen we weer mee, met 3 teams. Daarnaast zijn wij ook zeer tevreden over de organisatie van het beachvolleybaltoernooi, een super enthousiast team dat echt een prachtig evenement organiseert voor de gehele gemeenschap.”
Trendhout
Het bedrijf Trendhout is een bekend gezicht in de regio, met inmiddels vestigingen in Oldebroek en Wezep. Trendhout ontwerpt, tekent, produceert en monteert exclusieve tuinproducten van Douglashout. Ze leveren hierbij niet alleen standaardpakketten, maar ook maatwerk. Het moderne machinepark beschikt onder meer over een innovatieve CNC-machine. Daarnaast is de eigen Trendhout 3D-app toonaangevend in de markt. Kijk eens op trendhout.nl voor meer informatie.
Trendhout Beachvolleybalweek
In de week van woensdag 10 juli tot en met zaterdag 13 juli organiseert volleybalvereniging Bakkerij Jonker – Blauw Wit de Trendhout beachvolleybalweek. Er worden diverse toernooien georganiseerd voor verschillende niveaus. Het toernooi zit inmiddels bijna helemaal vol. Alleen binnen de jeugdcategorie is er nog plek.











