Wedstrijdmoment.
Wedstrijdmoment. DRIES VAN DIJK

Elburgse finale bij Sponsorvoetbaltoernooi van VSCO’61

18 juni 2025 om 10:23 Voetbal

Op sportpark ‘De Heughte’ vond afgelopen zaterdag voor de 18e keer het VSCO’61 Sponsorvoetbaltoernooi (SVT) plaats. 

In totaal namen 28 teams deel aan het toernooi dat onder tropische omstandigheden werd afgewerkt. Het kunstgras- en hybrideveld werden om die reden regelmatig gesproeid om het speelcomfort te verhogen. Het SVT gaat met zijn tijd mee: geen papieren wedstrijdschema’s meer, maar een handige app waarin alle poule-indelingen, speelschema’s en tussenstanden realtime te volgen waren. Teams konden dit op hun eigen telefoon bekijken en in de hal hing een monitor waarop alles eveneens zichtbaar was.

Ook aan de jongste bezoekers was gedacht. Op veld 2 stonden drie speelattributen opgesteld, waarvan er één vanwege de hitte met water was gevuld. Daar werd gretig gebruik van gemaakt, eerst door de kinderen en later ook door de oudere jeugd.

.Om 11.00 gingen op de vijf velden de eerste poulewedstrijden van start. Langs de velden stonden emmers met water om de hoofden koel te houden. De EHBO was aanwezig voor eventuele blessures, die helaas ook voorkwamen. Vereniging fotograaf Dries van Dijk wist in de tussentijd alle teams op de gevoelige plaat vast te leggen.

Na een dag zwoegen op voetbalkicksen was het tijd voor het slotstuk. De finale was een ware Elburgse clash tussen Buddy’s Bowling and Bites en Frix Fysio & Performance.
Frix kwam op voorsprong, maar kort voor tijd maakte Buddy’s gelijk. Strafschoppen moesten een eindoordeel vellen wie zich mocht kronen tot beste team van de dag. Uiteindelijk wist Buddy’s dit klusje te klaren en mocht de beker mee naar huis nemen. Daarna was het tijd voor de derde helft, waar de DJ van BPM Media & Entertainment er een feestje van wist te maken. De organisatie kijkt terug op een zeer geslaagd Sponsorvoetbaltoernooi 2025.

 De winnaars en hun bekers.
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie