Afbeelding
WTP

Introductieavonden bij Wezep Tennis & Padel

12 februari 2025 om 10:26 Tennis Ingezonden

Op dinsdag 4 maart ben je van harte welkom om kennis te maken met padel. De introductie les padel is voor iedereen vanaf 12 jaar oud en begint om 19 uur en duurt ongeveer 50 minuten. De les wordt gegeven door een professionele trainer van de club, deze zal je de basisprincipes van de sport leren.

Graag uiterlijk 5 minuten van tevoren aanwezig zijn. Padel rackets zijn aanwezig.. Om mee te kunnen doen aan deze introductie avond kun je je opgeven via meet&play (zie onder het tabje activiteiten). Mocht je vragen hebben over deze open avond dan kun je mailen naar pr@wezeptennispadel.nl

Opgeven kan t/m 3 maart via meet&play, maar VOL=VOL 

Locatie: Heikamp 4 in Wezep

Meer informatie over de club is te vinden op www.wezeptennispadel.nl.

Hopelijk zien we je op 4 maart om 19 uur! 

Op dinsdag 11 maart ben je van harte welkom om kennis te maken met Tennis. De introductie les tennis is voor iedereen vanaf 12 jaar oud en begint om 19:30 uur en duurt ongeveer 50 minuten. De les wordt gegeven door een professionele trainer van de club, deze zal je de basisprincipes van de sport leren.

Graag 5 minuten van tevoren aanwezig zijn. Tennis rackets zijn beschikbaar.

Leden van de PR commissie zijn  op beide avonden aanwezig om na afloop in de kantine nog wat uitleg te geven over de club en vragen te beantwoorden. Om mee te kunnen doen aan deze introductie avond kun je je opgeven via meet&play.   (zie onder tabje activiteiten ).Mocht je vragen hebben over deze open avond dan kun je mailen naar pr@wezeptennispadel.nl

Inschrijven kan t/m 10 maart via meet&play.

Locatie: Heikamp 4 in Wezep

Meer informatie over de club is te vinden op www.wezeptennispadel.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie