Afbeelding

Lentedagen in De oude Kwekerij in Epe

10 maart 2026 om 08:00 Zakelijk

In De Oude Kwekerij aan de Bijsterbosweg 6 in Epe, voorheen azaleakwekerij De Veluwe, wordt vrijdag 13 en zaterdag 14 maart het begin van de lente gevierd.  

Aan de rand van bos en hei, in de voormalige azaleakwekerij, is een ware schatkamer op het gebied van Wonen & Lifestyle te vinden. Het unieke shop in shop concept biedt ruim 2500m2 sfeervol winkelplezier onder het dak van de oude kassen. Bijzonder, met name, is het brocanteplein waar maar liefst 30 brocanteurs authentieke brocante vondsten uit binnen- en buitenland sfeervol presenteren in ruime shops. Van oud zink tot Frans serviesgoed, van doorleefde meubels tot antieke tuinvazen. Elk stuk met een eigen verhaal….een eigen geschiedenis. Een absolute aanrader om deze dagen eens te komen proeven van de sfeer in shops waar oude tijden herleven.

In de shop Kas Kado, van eigenaresse Gerda Boeve, vindt men als vanouds de mooiste woonaccessoires in stoere/landelijke stijl. De gehele winkel staat in het teken van de nieuwste voorjaarstrends met collecties van o.a. Brynx. Bijzonder is de grote en kleurrijke collectie zijde/kunstbloemen waarmee prachtige decoraties en boeketten gemaakt worden voor thuis en op de zaak. Hiervoor is het ook mogelijk om de eigen vaas mee te brengen en wordt een ieder geholpen met deskundig advies.

Lentekriebels doen ons ook uitkijken naar het echte buitenleven. Daarvoor is een ieder welkom in de shop ‘Buiten in Stijl’. Over de nieuwste trends op het gebied van buiten koken op de Plancha, de Braai of de Kamado geeft Gerard volop informatie voor de beste bakresultaten. Mooie truien, vesten, (wax)jassen en tweed colberts geven de lente weer kleur aan de outfit. Astrid helpt graag met een ‘passend’ advies.

De oude Kwekerij is in de loop der jaren uitgegroeid tot een plek waar belangstellenden met gemak een paar uur rond kunnen struinen. Een momentje rust hoort daar natuurlijk bij . Het sfeervolle terras van “tied veur un bakkie” biedt die mogelijkheid en maakt de dag compleet met heerlijke koffie/thee met wat lekkers of een kleine lunch.

Gezelligheid is hier absoluut gegarandeerd.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding