
‘t Harde wint bij AGOVV in Apeldoorn
25 januari 2026 om 13:45 Voetbalsv ‘t Harde heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. In Apeldoorn werd rode lantaarndrager AGOVV met 0-1 verslagen, zodat het verschil tussen beide teams zes punten is.
De gasten begonnen sterk en speelden het grootste deel van de eerste helft op de helft van AGOVV. Al in de 10e minuut kreeg Luuk Struik een grote kans om de score te openen, maar zijn inzet leverde niets op. De thuisploeg loerde op de counter, maar werd nauwelijks gevaarlijk. Ondanks het overwicht van de Hardenezen bleven echte grote kansen verder uit. Voor de neutrale toeschouwer was het typisch degradatievoetbal: veel strijd, weinig finesse. Maar voor ’t Harde telde maar één ding; punten pakken.
Na rust kwam AGOVV beter in het spel en werd de wedstrijd aantrekkelijker om naar te kijken. Beide ploegen kregen mogelijkheden, maar de betere kansen waren voor ’tHarde. Uiteindelijk was het opnieuw Luuk Struik die zijn waarde bewees. Een misverstand in de defensie van AGOVV werd door hem genadeloos afgestraft: 0-1. Even later leek Struik opnieuw te scoren. Zijn inzet werd door de doelman van AGOVV pas achter de lijn gekeerd — volgens velen ruim een halve meter — maar de scheidsrechter oordeelde dat de bal niet volledig over de lijn was geweest. Een discutabel moment, maar zonder gevolgen voor de eindstand.
In de absolute slotminuten ontstond er nog een scrimmage voor het doel van Thijs van de Ridder. De bal leek alle kanten op te kunnen gaan, maar met enig fortuin én goed verdedigend werk bleef de gelijkmaker uit. Kort daarna klonk het verlossende eindsignaal.
Met deze broodnodige drie punten doet ‘t Harde uitstekende zaken in de strijd om de onderste plaatsen te verlaten. De overwinning geeft bovendien vertrouwen richting de thuiswedstrijd van komende zaterdag tegen vv Heerde. De uitwedstrijd eerder dit seizoen werd met 0-1 gewonnen. Aanvang op sportpark Schenk is 14.00 uur.