
Doornspijkse Celia Visch 3e tijdens Nationale TopCompetitie BMX KNWU in Valkenswaard.
9 mei 2023 om 14:06 Evenementen IngezondenCelia reed afgelopen zondag een nationale BMX-wedstrijd in Valkenswaard. Ze reed in haar klasse Women 17+ haar manches 3-2-2 en daardoor mocht ze in de halve finale starten. In de halve finale behaalde ze een hele mooie 2e plaats en mocht ze van start gaan in de finale van deze wedstrijd. Hier behaalde ze een podiumplaats en werd ze 3e!
Twee weken geleden reed ze ook een Topcompetitie in Tiel waar ze eveneens op het podium stond en ook 3e werd. Een prachtig resultaat van de afgelopen weken. Langzaam aan komt ze weer op haar niveau na een lange periode van herstel, mede dankzij haar persoonlijke trainer Fred Leusink van sportschool Força Fit uit Elburg en BMX- trainster Tamar Vedder.
Tevens zijn wij enorm dankbaar voor haar sponsoren, die Celia ondersteunen in haar BMX-sport. Deze sport is niet goedkoop en om haar trainingen, wedstrijden en reizen er naar toe te bekostigen zijn wij hen zeer dankbaar voor hun sponsorbijdrage. Wij bedanken dan ook: Força Fit Elburg, Minnema BMX shop Kampen,Van der Haar Bronbemaling BV Kootwijkerbroek, TaamsTreasures Biddinghuizen, Loon- en Grondverzetbedrijf B. de Vries BV Ermelo, A.Vogel BV Elburg,MB Metselwerken Nunspeet, Vis Interieur & Stijl Nunspeet, EETIT Wapenveld, Van Deutekom Administratie & Advies Elburg en BWA & Partners Putten.
Mocht u ook interesse hebben om Celia te ondersteunen in haar sport? Dan kunt u contact met ons opnemen via mvisch@upcmail.nl en kunnen we samen kijken wat we voor u en uw bedrijf kunnen betekenen, zodat we samen sterker worden!
















