Afbeelding

Toneelavond 28 maart

23 februari 2026 om 15:02 COO

Op zaterdagavond 28 maart zal Toneelgroep Elspeet een blijspel in drie bedrijven uitvoeren in Kulturhus de Talter in Oldebroek. Vanaf 19.15 uur bent u van harte welkom en vanaf 20.00 uur begint het blijspel. Voor leden van de Oranjevereniging Oldebroek  is de toegang gratis en voor niet-leden is een kaartje € 7,50 per persoon. 

Op zaterdag 14 maart zijn de toegangskaarten tussen 11.30 uur en 13.30 uur af te halen in Kulturhus de Talter. Als er plekken beschikbaar blijven, kunt u op zaterdagavond 28 maart mogelijk ook nog in aanmerking komen voor een toegangskaartje.

Het blijspel “MENS, HAD DAT TOCH GEZEGD” kent drie bedrijven en is geschreven door Roel Kassies. Steeds meer mensen trekken de wandelschoenen aan en lopen een van de vele lange-afstand-wandelpaden die Nederland rijk is. Natuurlijk moeten de sportieve lopers de nacht ergens doorbrengen en daarom gaan Evert en Seine, twee vrijgezelle broers op advies van een wat vreemde maatschappelijk werkster, hun huis aanbieden als overnachtingsadres. Uiteraard komen er rare typetjes op af maar als blijkt dat na een tijdje een kostbaar voorwerp uit hun achteraf gelegen huisje is verdwenen, dan hebben de beide bewoners geen goed woord meer over voor de geite-wollen-sokken-lopers en zullen ze zelf wel eens de dader opsporen. De politie die hen een handje wil helpen wordt het huis uitgebonjourd. Door hun impulsieve optreden gaat er echter veel mis en begaan ze de ene stommiteit na de andere, Het is een kostelijk blijspel waarin herkenbare personen zich in de nesten werken, maar waarin op het eind toch iets gebeurt wat Evert nooit had verwacht.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie