Afbeelding
Hanneke Bloemendaal

Evenement Kunststreken geopend op Landgoed IJsselvliedt in Wezep

15 augustus 2025 om 11:00 Algemeen

Kunststreken is een veelzijdig evenement dat georganiseerd wordt door Kunstgilde Oldebroek. Beeldende kunst, muziek, cultuur en natuur staan centraal. Gisteravond, donderdag 14 augustus, vond de officiële opening plaats voor genodigden: de aftrap van een tweedaags event dat vandaag en morgen gratis te bezoeken is op Landgoed IJsselvliedt.

Hanneke Bloemendaal

Kunstenaar Willem Bultman: “Het Kunstgilde organiseert dit evenement om diverse redenen. Wij willen kunstenaars motiveren om met elkaar in contact te komen, ervaringen uitwisselen en bezoekers niet alleen van kunst laten genieten, maar vooral ook het proces van maken toelichten: hoe kijkt, denkt en maakt een kunstenaar. Dankzij een geldelijke bijdrage van de gemeente Oldebroek kunnen wij dit evenement organiseren en gratis toegankelijk houden voor het publiek.” 


Foto: Hanneke Bloemendaal 

Op Landgoed IJsselvliedt is een route uitgezet die voert langs diverse kunstwerken: zowel traditionele kunst als experimentele kunst is vertegenwoordigd. Het thema van Kunststreken is ‘Hoop’. Ook in en om de oranjerie zijn kunstwerken te bewonderen. Naast beeldende kunst zijn er diverse muzikale optredens en een performance van ‘Piepende Wielen’, antieke kinderwagens. Bezoekers kunnen vrij rondlopen of meegaan met een rondleiding over het landgoed onder leiding van John Grutters. 

Kunststreken is te bezoeken van 11.00 uur tot 17.00 uur op 15 en 16 augustus 2025. Locatie: Landgoed IJsselvliedt in Wezep. Aangeraden wordt zoveel mogelijk lopend of op de fiets te komen. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie