Afbeelding
Pixabay

Van Werven en Jan Bakker verlengen hoofdsponsorschap OWIOS

18 mei 2022 om 16:19 Lokaal

OLDEBROEK  De Oldebroekse bedrijven Van Werven en Jan Bakker verlengen hun hoofdsponsorschap bij OWIOS met vier seizoenen.

,,We zijn zeer erkentelijk dat we het hoofdsponsorschap met Van Werven en Jan Bakker kunnen continueren tot 2026. Ons 100-jarig jubileum gaan we met beide hoofdsponsors vieren. Dit geeft wederom vertrouwen en continuïteit in het uitvoeren van de plannen. De afgelopen jaren heeft ons dit sponsorschap veel gebracht. Tevens konden we gebruik maken van de kennis, netwerken en de faciliteiten van onze hoofdsponsors”, aldus OWIOS bestuurslid sponsorzaken Alex Jonker.

Het 77-jarige familiebedrijf Van Werven is een dienstverlener op het gebied van infra en recycling. Via dochterneming Heicom richt het bedrijf zich op de kwaliteit van de bodem, met bodemverbeteraars die steden, parken en sportvelden helpen te vergroenen. Daarnaast is Van Werven actief in de transitie van afval naar grondstof. Met het recyclen van kunststoffen is Van Werven één van de koplopers in Europa, met vestigingen in onder andere Engeland, Ierland en België. Cor van Werven, technisch directeur: ,,We zijn al jarenlang samen met Jan Bakker de trotse hoofdsponsor van OWIOS. We kijken met veel plezier naar de innige relatie die de afgelopen jaren is ontstaan. We merken dat OWIOS hard aan de weg timmert en een belangrijk bindmiddel is in de lokale samenleving. In de corona-periode werd nog eens duidelijk hoe belangrijk het lokale verenigingsleven is. Verantwoord ondernemen is een belangrijk element in de bedrijfsvoering van Van Werven en daarom zijn we blij om het hoofdsponsorschap te continueren.”

Jan Bakker is met een breed assortiment actief in de agrarische sector, akkerbouw, veehouderij, mesthandel, enz. Ook de in- en verkoop van alle soorten aardappelen behoren tot het portfolio. Jan Bakker is tevens een begrip in transport van agrarische diensten en wegenbouw. ,,De mentaliteit van OWIOS van hard werken past bij mijn bedrijf. Als Oldebroeks bedrijf wil ik graag bijdragen aan een bloeiende en stabiele vereniging en van dichtbij heb ik gezien dat er de afgelopen jaren veel werk is verzet. Het is een echte dorpsvereniging met eigen spelers en vrijwilligers. Ik vind het belangrijk dat een vereniging dicht bij zichzelf blijft. Bij OWIOS heb ik daar samen met Van Werven alle vertrouwen in”, aldus Jan Bakker, algemeen directeur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie