
Detaillisten profiteren van decembermaand
MaatschappelijkHet was afgelopen zaterdag druk in tal van winkelstraten in Nederland. Ook in Elburg was dat het geval. Velen maakten van de gelegenheid gebruik om snel nog dat ene cadeau voor pakjesavond te kopen.
De ondernemers hebben het gezellig gemaakt met de nodige kerstbomen en bijbehorende lampjes. Het is wat dat betreft nu tijd voor ‘dag Sinterklaas’ en ‘hallo Kerstman’.
Naarmate de (mid)dag vorderde, werd het rustiger. Dat zal vast te maken hebben met het optreden van het Nederlands voetbalelftal. Vanaf 16.00 uur kwam het keurkorps van bondscoach Louis van Gaal in actie tegen de Verenigde Staten en tegen die concurrentie konden de winkelstraten, begrijpelijk, niet op.
Ook dit jaar zijn er weer miljoenen euro’s uitgegeven om de decembermaand goed te beginnen. Vanzelfsprekend hopen de detaillisten ook richting de kerstdagen goede zaken te doen.
De concurrentie van tal van online aanbieders is anno 2022 niet mals, maar met net dat stukje extra service proberen de plaatselijke ondernemers zich te onderscheiden.