
Boeken en Babbels bij bibliotheek in Elburg
5 mei 2026 om 19:15 ActiviteitenIn de bibliotheek Elburg start Boeken en Babbels. Dit is een gratis activiteit voor kinderen van 0 tot 4 jaar en hun (groot)ouders. Het eerste voorleesmoment is op donderdag 28 mei om 10.30 uur bij de bibliotheek aan de Clakenweg 146.
Tijdens Boeken en Babbels staat samen genieten centraal. Er wordt voorgelezen, gezongen en gespeeld rond een wisselend thema, zoals muziek, bewegen of de seizoenen.Ondertussen krijgen ouders op een laagdrempelige manier tips mee om thuis met(voor)lezen aan de slag te gaan.De activiteit sluit aan bij het belang dat gemeente en bibliotheek samen hechten aan een goede taalontwikkeling van jonge kinderen en het stimuleren van leesplezier vanaf het begin.Na afloop is er ruimte om samen boekjes te bekijken en vragen te stellen.
Zo wordt het niet alleen een gezellig moment samen, maar ook een inspirerend uitje voor thuis.Boeken en Babbels is gratis en iedereen is welkom. Aanmelden kan via de website van de bibliotheek.












