
Pietengym in Wezep, Oosterwolde, Elburg en ‘t Harde
11 november 2024 om 11:00 Activiteiten Tips van de redactieGoed Bezig organiseert Pietengym in Wezep en Oosterwolde met tal van activiteiten in het teken van Sinterklaas.
Kinderen van 3 tot en met 5 jaar kunnen op woensdag 20 november in de Kamphal in Wezep van 14.00 tot 15.15 uur komen gymmen; kinderen van 6 tot en met 9 jaar zijn welkom van 15.45 tot 17.00 uur. Verkleed komen mag zeker. Dansvereniging Bruinewoud is in Wezep ook van de partij. Op woensdag 27 november kunnen kinderen van 3 tot en met 9 van 15.30 tot 16.30 uur deelnemen in het Hart van Oosterwolde. “Dit jaar hebben wij voor het eerst ook een VIP uur van 17.00 tot 18.00 uur”, aldus buursportcoach Emma Wes. “Voor dit uur zijn er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar en is speciaal voor kinderen die het reguliere uur spannend en/of druk vinden. Natuurlijk valt er een mooi Pietendiploma te verdienen.” Inschrijven via www.goedbezigoldebroek.nl. Er is een beperkt aantal plaatsen dus vol is vol.
Kinderen in Elburg en ‘t Harde kunnen op respectievelijk 20 en 27 november ook meedoen aan Pietengym in ‘t Huiken en in MFC Aperloo. Opgeven via elburg.nl/activiteiten.












