
Centrum voor Jeugd en Gezin start ‘Vrienden’-training voor kinderen
4 september 2024 om 14:30 ActiviteitenCentrum voor Jeugd en Gezin Elburg start in oktober opnieuw met de ‘VRIENDEN voor het leven’ training. Dit voor kinderen wonend in de gemeente Elburg in de leeftijd van 8 tot en met 12 jaar.
De training ‘VRIENDEN voor het leven’ is een training waarin kinderen, die snel angstig zijn, piekeren of spannende situaties het liefst vermijden en hun ouders, vaardigheden aanleren om met uitdagingen uit het dagelijks leven om te gaan. Deze vaardigheden vergroten de emotionele veerkracht, het omgaan met stress, het zelfvertrouwen en helpen een positieve mindset te ontwikkelen. Tijdens de training leren kinderen op een leuke manier over de eigen gedachten en gevoelens. Bijvoorbeeld wat je allemaal in je lijf kunt voelen, hoe je omgaat met lastige gedachtes of hoe je kunt ontspannen. De training helpt onder andere om angsten de baas te worden, uitdagingen niet uit de weg te gaan en minder te piekeren. Ouders wordt gevraagd om samen met hun kinderen aan de slag te gaan met de thuisopdrachten. Daarnaast zijn er een tweetal ouderavonden.
De training vindt plaats op de woensdagmiddag en bestaat uit 10 bijeenkomsten. Data: 2, 9, 16 en 23 oktober, 6, 13, 20 en 27 november, 11 en 18 december van 15.30 tot 17.00 uur. De ouderbijeenkomsten zijn op 2 oktober en 20 november vanaf 19.00 uur.
Locatie: ’t Huiken in Elburg (Lange Wijden 33). Meer weten of aanmelden? Stuur een berichtje naar Carolien van Maren (c.vanmaren@cjgelburg.nl) of Frouke Haitsma (f.haitsma@cjgelburg.nl)













